کمپین لب‌های آبی؛ آگاهی‌رسانی در مورد سرطان دهان
۲۹ آبان ماه ۱۳۹۴
w1
کاشت ایمپلنت
۲۹ آبان ماه ۱۳۹۴
نمایش همه

درگذشت دکتر نوید نوری‌زاده

دکتر نوید نوری‌زاده لیل‌آبادی، دندان‌پزشک و دستیار رشته بیماری‌های دهان، فک و صورت روز ۲۴ آبان ۹۴ بر اثر ابتلاء به بیماری سرطان درگذشت.دکتر نوید نوری‌زاده متولد اردیبهشت ۵۶ بود. در بهمن ۷۴ تحصیل در رشته دندان‌پزشکی را در دانشکده دندان‌پزشکی آزاد تهران آغاز کرد و در سال ۸۱ دانش‌آموخته شد.وی پس از گذران دوران طرح و خدمت سربازی، در سال ۹۲ تحصیل در دوره دستیاری بیماری‌های دهان، فک و صورت را در همین دانشکده آغاز کرد. دکتر نوید نوری‌زاده حدود دو سال و نیم با تشخیص ابتلا به سرطان استخوان(ساركوم يوئينگ) تحت درمان قرار داشت. در تیرماه ۹۴ با تشخیص متاستاز، در بیمارستان آتیه تهران بستری و یک ماه بعد به بیمارستان عرفان منتقل شد و در نهایت در روز یک‌شنبه، ۲۴ آبان ۹۴ در این بیمارستان درگذشت. پیکر وی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد. دندانه درگذشت این دندان‌پزشک گران‌قدر را به خانواده، دوستان و جامعه دندان‌پزشکی تسلیت می‌گوید. روز شنبه ۳۰ آبان ۹۴، در هفتمین روز گذشت دکتر نوید نوری‌زاده مجلس یادبودی در ساعت ۱۱ صبح، در تالار اجتماعات دانشکده دندان‌پزشکی آزاد تهران برگزار خواهد شد.

دکتر نوید نوری‌زاده لیل‌آبادی، دندان‌پزشک و دستیار رشته بیماری‌های دهان، فک و صورت روز ۲۴ آبان ۹۴ بر اثر ابتلاء به بیماری سرطان درگذشت.
دکتر نوید نوری‌زاده متولد اردیبهشت ۵۶ بود. در بهمن ۷۴ تحصیل در رشته دندان‌پزشکی را در دانشکده دندان‌پزشکی آزاد تهران آغاز کرد و در سال ۸۱ دانش‌آموخته شد.
وی پس از گذران دوران طرح و خدمت سربازی، در سال ۹۲ تحصیل در دوره دستیاری بیماری‌های دهان، فک و صورت را در همین دانشکده آغاز کرد.

دکتر نوید نوری‌زاده حدود دو سال و نیم با تشخیص ابتلا به سرطان استخوان(سارکوم یوئینگ) تحت درمان قرار داشت. در تیرماه ۹۴ با تشخیص متاستاز، در بیمارستان آتیه تهران بستری و یک ماه بعد به بیمارستان عرفان منتقل شد و در نهایت در روز یک‌شنبه، ۲۴ آبان ۹۴ در این بیمارستان درگذشت. پیکر وی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

دندانه درگذشت این دندان‌پزشک گران‌قدر را به خانواده، دوستان و جامعه دندان‌پزشکی تسلیت می‌گوید.

روز شنبه ۳۰ آبان ۹۴، در هفتمین روز گذشت دکتر نوید نوری‌زاده مجلس یادبودی در ساعت ۱۱ صبح، در تالار اجتماعات دانشکده دندان‌پزشکی آزاد تهران برگزار خواهد شد.

navid nourizadeh navid nourizadeh1 navid nourizadeh2 navid nourizadeh3 navid nourizadeh4 navid nourizadeh5 navid nourizadeh6

برگرفته شده از وب سایت خبری دندانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *