جراحی و دندانپزشکی ترمیمی زیبایی در کرج

آموزش ها و خدمات دندانپزشکی در کرج

برخي از خدمات ارائه شده در مطب تخصصي دكتر يوسف رفيع


تمركز فعاليت هاي آقاي دكتر رفيع بر شاخه ترميمي/زيبايي دندانپزشكي است و فعاليت هايي نظير تصحيح و مرتب سازي و تغيير شكل دندان ها توسط كامپوزيت و روكش هاي زيبايي توسط ايشان انجام مي شود. همچنين ايشان با طي كردن دوره هاي تخصصي مربوطه در دانشگاه هاي داخلي و خارجي، روش هاي گوناگون ايمپلنت و درمان ريشه و جراحي دندان هاي عقل نهفته را در مطب خود انجام مي دهند.

wwww

كاشت ايمپلنت

ایمپلنت دندانی قطعه ای تیتانیومی است که در داخل استخوان فک قرار میگیرد و از آن میتوان به عنوان پایه ای برای سایر پروتزهای دندانی استفاده کرد.علت آن که ایمپلنت امروزه از هر زمان دیگری محبوب تر است زیبابب کارایی و دوام فوق العاده آنهاست.بی دندانی هم از لحاظ عملکرد فیزیکی و جسمانی و هم از لحاظ روحی و روانی بر بیمار تاثیر خواهد گذاشت.با استفاده از ایمپلنت علاوه بر بازیابی زیبایی سابق خود توانایی دندانهای شما برای جویدن نیز به حالت عادی باز خواهد گشت.

بيشتر بخوانيد...
home_vision_treatment1

جراحي دندان هاي عقل (نهفته)

سومین دندان مولار که با نام دندان عقل آنرا میشناسیم در حدود سنین 17 تا 25 سالگی ظاهر میشود.رویش این دندان در بعضی افراد با مشکل رو به رو شده و ممکن است به طور سالم و موفقیت آمیز ظاهر نشود و به صورت نهفته باقی بمانند و مشکلات متعددی را به وجود آورند که در آینده نیز بیشتر به آن خواهیم پرداخت.رشد این دندانها معمولا با احساس فشار در فک و گاهی سردرد و سرگیجه همراه خواهد بود.در این گونه موارد توصیه میکنیم با مراجعه به دندانپزشک خود از وضعیت آنها آگاه شده و در صورت نیاز نسبت به جراحی آنها اقدام کنید.

بيشتر بخوانيد...

teeth-whitening

سفيد كردن دندان ها

سفید کردن دندانها یا بلیچینگ درمانی است که در آن بد رنگیها و رنگدانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندانها شده و حتی بعضی بد رنگیهای ژنتیکی را بر طرف نموده ودندانهایی سفید و زیبا را به شما هدیه میکند.ماده اصلی سفیدکننده دندانها پر اکسید هیدروژن است که باعث اکسید شدن رنگدانه های رسوب کرده بین هرمهای مینایی شده و آنها را از بین میبرد. به مرور زمان این ماده به قسمتهای زیرین مینا در عاج نفوذ میکند سفید کردن دندان ها در خانهو رنگ آن را روشنتر کرده و باعث سفید شدن دندان میشود . دو روش کلی برای سفید کردن دندان ها با بلبچینگ وجود دارد که از نظر مراحل و هزینه ی بلیچینگ دندان متفاوت هستند.

بيشتر بخوانيد...
home_vision_treatment1

درمان ريشه دندان ها

در طی مراحل رشد و تکامل دندان, پالپ تغذیه دندان را بر عهده دارد.بعد از بلوغ دندانها نیز پالپ در صورت پوسیدگی و همچنین وارد شدن ضربه با ایجاد حس درد آگاهی میدهد.اگر پالپ به دلایلی نظیر بیماریهای پیشرفته periodontal , پوسیدگی و شکستگی دندان دچار التهاب و عفونت شود لازم است که پالپ به همراه یک لایه سخت مجاور پالپ تراشیده شود و سپس فضای داخل آن تمیز و ضدعفونی و سپس پر شود.از این پروسه با نام RCT نیز یاد میشود.

بيشتر بخوانيد...

our_team_3

اصلاح طرح لبخند

بر اساس تحقیقات صورت گرفته یکی از اولین مواردی که افراد در مورد دیگران مورد توجه قرار میدهند لبخندشان است.دندان و لبخند زیبا نقش عمده ای را در جذابیت صورت و اعتماد به نفس شخص ایفا می کنند.راهکارهای درمانی متفاوتی برای بهبود وصعیت لبخند وجود دارند که از مهمترین آنها میتوان به لمینیت بلیچینگ و جراحی زیبایی لثه اشاره کرد.استفاده مناسب از هریک از این راهکارها بنا به تشخیص پزشک میتواند تاثیری شگرف در لبخند و ظاهر شما داشته باشد.

بيشتر بخوانيد...
5

روكش هاي زيبايي دندان (لامینت)

لامینت یک لایه نازک از چینی پخته شده است که می توان آن را به ناخن مصنوعی تشبیه کرد که ‏روی دندان می چسبد . مزیت این روش در تراش کم دندان ( در حد قسمتی از مینای دندان ) و ‏رنگ شفاف و طبیعی آن است که با آن می توان لبخندی فوق العاده جذاب را به فرد هدیه کرد.از این روش برای اصلاح شکل و رنگ دندان های جلو، ترمیم شکستگی ها و بستن فضای بین دندان ها و تغییر موقعیت دندان ها و اصلاح سایر ناهنجاری های دندان های جلو استفاده مي شود.

بيشتر بخوانيد...